Get Adobe Flash player

Google Alt Yapısı

Son yıllarda giderek daralan piyasa koşullarında, müşterilerini arttırmak isteyen firmalar için internet siteleri çok önemli bir rol oynamaktadır.

    Sadece internet sitenizin olması hedef kitlenizin size ulaşmasını sağlamamaktadır. Önemli olan, internet sitenizin istediğiniz anahtar kelimelerde Google Optimizasyon çalışması ile 1. sayfada yer almasını sağlamaktır. Çünkü Türk internet kullanıcılarının %95’i istedikleri bilgiye ulaşmak için  Google arama motorunu kullanmaktadırlar.

    Bijenweb olarak;  internet sitenize yapacağımız Google Optimizasyon çalışmaları ile sitenizin Google arama motoru başta olmak üzere diğer arama motorları tarafından da fark edilmesini sağlamaktayız.

    Bijenweb Bilişim ve Medya Hizmetleri, her sektörden ve Türkiye’nin her bölgesinden çalıştığı kurumsal firmalara uzun yıllar Google Optimizasyon hizmeti veren, çalışmalarındaki süreklilik ile diğer firmalardan ayrılan öncü kuruluştur..
   Google Optimizasyon hizmeti,genel tanımı ile firmanızı tanıtan web sitenizin, istediğiniz anahtar kelimelerde Google arama motorundaki doğal arama sonuçlarında 1.sayfada yer almasını sağlamak için yapılacak olan  en iyileme çalışmalarının bütünüdür.

  Yapılacak  bu çalışma ile,siteniz Google’ın istediği değerlere sahip olacağından web sitenizi 1.sayfaya taşıyacak olan Google’dır.

  Bu hizmetimiz çok geniş bir alanı kapsamaktadır.Uygulayacağımız çalışma ile Alexa ve pagerank değerinizde de yükseliş gerçekleşecek,sitenizi bu sayede daha çok hedef müşteri ziyaret edecektir.

  Bijenweb; Google arama motorunun yapısına aykırı ve sitenize zarar verecek  çalışmalar yapmamaktadır.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.